czwartek, 24 listopada 2016

Czy nasz Prezydent Andrzej Duda boi się psów

Czy perfekcyjna Pierwsza Dama (germanistka) ma słabość do zwierząt?  Tak, jedną ze słabości pierwszej damy są zwierzęta. Ma zwłaszcza słabość do psów. Psy mają słabość do kostek jej męża.
– Jako dziecko tak bardzo chciała mieć psa, że podarowała mamie na urodziny jamnika Nadira – wspomina brat nauczycielki.
Pies przeżył z rodziną Kornhauserów 16 lat. Nie wszyscy byli zadowoleni z czworonogiego pupila rodziny. Kiedy Agata zaczęła spotykać się z Andrzejem Dudą, okazało się, że przyszły prezydent boi się psów.
– Nadir wyczuwał jego strach. Kiedy tylko Andrzej pojawiał się w polu widzenia, pies od razu rzucał się na niego i chciał go ugryźć w kostkę – wspomina szwagier Dudy.
Do najciekawszych sytuacji dochodziło, gdy rodzice Agaty wyjeżdżali na urlop i przekazywali pupila pod opiekę córki i zięcia. Bywało, że kiedy Agata wychodziła do pracy, to Andrzej musiał wyprowadzać psa na spacery.
– Chcąc odwrócić uwagę Nadira od swojej osoby, brał ze sobą kij i nabijał na niego kiełbasę. W ten sposób jamnik zajęty był gonieniem za jedzeniem, a kostki Andrzeja były bezpieczne – mówi szwagier prezydenta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz