niedziela, 18 września 2016

Ja Pysia wam to mówię (opowieść 6 o filmie Charlie – historia zabawki)
Pysia: Ja Pysia wam to mówię. To była nieciekawa i monotonna sobota, bo Panin i Pan pojechali gdzieś samochodem. Pani Powiedział, żebym pilnowała z Borysem \ i Elziczka podwórka. Sabina była na dworze w swoim ulubionym boksie i obserwowała pole i drogę, a my biegałyśmy po całym podwórzu. Nie bała się, bo zona była zamknięta w swoim kojcu wewnątrz stajenki. Czaruś został w mieszkaniu i tam pewnie sobie spokojnie spał na swoim ulubionym foteli.
Po południu pani pan powrócili do domu. Pani nas pochwaliła za stróżowanie. Potem wypuścili na podwórko czarusia, żeby sobie pobiegł i się wysiusiał. Gdy moi Państwo wypili sobie bursztynowy napój z sokiem z żółtego jajowatego owocu, który zwą herbatą z cytryną.
Potem razem z Panem patrzyliśmy w to kolorowe i okienku. Pan powiedział: Obejrzyjmy sobie film! Tak rzekł na to, co widział w tym pudełku z szybką. Pan dodał, że o mnie o i o tym coś napisze i rzeczywiście. Po obiedzie stukał w taką plastikową deskę na biurku. Mówił, że opowie o tym filmie w TV Trwam.

Charlie – historia zabawki (Charlie: A Toy Story, USA 2013; gatunek: film fabularny,  familijny;  scenariusz: Natalie Dickinson ; reżyseria: Garry A. Brown ; obsada: Drew Waters jako Jack, Raymond Ochoa jako Caden, Rheagan Wallace jako Faith, Tanner Fontana jako Scooter, Adrien Carpenter jako Robbie, Matthew Tompkins jako Chip, Erin Marie Garrett jako Misti, Melissa Brown jako Stacy). To zabawna historia z myślą przewodnią: uwierz w siebie. Caden to chłopiec obdarzony wielką wyobraźnią. Razem ze swoim wiernym psem Charliem (rasy golden retriever)  pomaga swojemu tacie w prowadzeniu sklepu z zabawkami. Nierozłączni przyjaciele postanawiają pomóc tacie Dove'a w prowadzeniu sklepu, który boryka się z problemami finansowymi. Co zrobią, kiedy dwójka chłopców z sąsiedztwa spróbuje wykraść projekt zabawki dla dzieci?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz